Wtorkowy sparing dla rywali

Trzeci sparing mają za sobą piłkarze drużyny seniorów. Tym razem Huraganiści przegrali w Swarzędzu z drugim zespołem V ligi miejscowym Meblorzem 2:3 (1:3)

Mecz rozegrany został o godzinie 20:00 w miniony wtorek.

Mecz lepiej rozpoczęli rywale obejmując prowadzenie w 6' minucie. Czerwono-czarni wyrównali pięć minut później za sprawą Pawła Piceluka. W pierwszej połowie więcej z gry mieli gospodarze co potwierdzili trafieniami w 34' i tuż przed przerwą po bardzo ładnym, precyzyjnym uderzeniu zza pola karnego.

Po zmianie stron przeważali piłkarze trenera Kutyni co przełożyło się tylko na jedno trafianie. Z rzutu karnego w 88' minucie bramkę zdobył Mateusz Chachuła

We wtorkowy wieczór grupa 21 zawodników podobnie jak w poprzednich meczach rozegrała równą liczbę minut (po 45). Cały mecz w bramce zagrał Krzysztof Chmielewski. W kadrze na to spotkanie zabrakło Sławomira Janickiego, Łukasz Maciejewskiego, Daniela Brylewskiego oraz Patryka Jóźwiaka.

W tym tygodniu poza wtorkowym meczem i ciężkimi treningami (poniedziałek, środa, piątek) Pobiedziszczanie w sobotę zaliczą jeszcze kolejny sparing. Kolejnym towarzyskim rywalem będzie IV ligowy zespół Notecianki Pakość (grupa kujawsko-pomorska, 10 m-ce)  Terminarz gier kontrolnych dostępny poniżej i tutaj.

Skład wyjściowy: Krzysztof Chmielewski - Mateusz Kozłowski, Piotr Trepka, Maciej Ratajski, Kacper Bienert - Kacper Kalczyński, David Paku-Tshela, Ryszard Wierzbiński, Bartosz Żołądkiewicz, Dawid Ciążyński - Paweł Piceluk. Po przerwie: Oliwier Strosin, Eryk Drożdżyński, Jakub Matusiak, Marcin Jędrzejczak, Maciej Jakubek, Maksymilian Janowski, Flip Szkutnik, Mateusz Chachuła, Mikołaj Witaszyk. (gk)